Mallorca: Nový ePrůvodce ZDARMA je hotov!

Mallorcu jsme začali objevovat po narození našeho syna a od té doby se stala naším častým cílem dovolených. Za tu dobu jsme měli možnost celý ostrov procestovat a dokonale poznat.

Krásné výhledy po cestě na mys Formentor

Krásné výhledy po cestě na mys Formentor

Mohu říci, že Mallorca patří mezi naše nejoblíbenější destinace v Evropě, a to zejména proto, že zde najdete opravdu vše… Rozzářené sluníčko, příjemné klima, krásné a teplé moře, atrakce pro děti včetně úchvatné delfíní show, hory, historické památky, krápníkové jeskyně, mystický maják a plno dalších.

  • Chystáte se strávit svou dovolenou na Mallorce, nebo teprve hledáte destinaci, kde je příjemné klima, teplé moře, množství památek a je vzdálena pouhé 2,5 hodiny letu?
  • Nebaví vás jen ležet na pláži a rádi byste ostrov blíže poznali?
  • Nestíháte plánovat, a přesto si chcete odvézt nezapomenutelné zážitky?

PAK JE TENTO ePrůvodce TO PRAVÉ PRO VÁS.

Přijměte mou pozvánku a navštivte největší Baleárský ostrov, kde má své letní sídlo španělská král Filip VI. a je cílem mnoha světových celebrit.

Obdivujte proslulá rozetová okna v Katedrále světla a poté si odpočiňte nad vyhlášenou mandlovou zmrzlinou v nejstarší cukrárně v Palmě.

Vydejte se na nejsevernější místo ostrova, kde se nachází 167 metrů vysoký maják a dechberoucí pohledy na moře, skály a útesy. Nebo si vychutnejte koncert vážné hudby v krápníkové jeskyni.

Úchvatná Dračí jeskyně

Úchvatná Dračí jeskyně

Navštivte kartuziánský klášter v městečku Valldemossa, pod jehož střechou pobýval v roce 1938 hudební skladatel Frédéric François Chopin a společnost mu dělala jeho partnerka spisovatelka George Sandová.

  • TRASY DETAILNĚ NAPLÁNOVÁNY
  • VÝLETY OSOBNĚ OVĚŘENY
  • EXTRA TIPY A ZAJÍMAVOSTI ZAHRNUTY

NEZBÝVÁ NEŽ VYRAZIT!

Stáhněte si e-průvodce ZDARMA a nechte se inspirovat. Čeká na vás 5 skvělých výletů, mnou ověřené tipy, rady a doprovodné fotografie ke každému výletu, abyste se měli na co těšit.

 

Jsem nadšená cestovatelka a toulky s rodinou a poznávání nových míst se staly mou vášní. Naše výpravy s nadšením vymýšlím a plánuji. Prostřednictvím svých osvědčených tipů, rad a doporučení šetřím lidem jejich čas a přináším inspiraci k objevování nových míst. Můj příběh si můžete přečíst zde >>. Loňské léto jsme strávili s rodinou dva úžasné týdny na jižní Moravě a objevili mnoho krásných míst, o která se s Vámi chci podělit ve svém ePrůvodci: Jižní Morava 8 TOP výletů. Toužíte podnikat pěší výlety a túry v regionu středočeského kraje? Pokud nestíháte plánovat, googlit, a přesto chcete všechna ta krásná místa vidět, tak se nechte inspirovat v ePrůvodci: 8 TOP výletů po Středočeském kraji. Učarovalo nám Bali, přezdívané ostrov bohů, které jsme na vlastní pěst procestovali. Našich 10 TOP výletů naleznete ZDE>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.